Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, ull/silke, Isfahan, figural, signerad, ca 146 x 107 cm
Mindre slitage, lagningar
471437
2017-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här