Växtillustrationer

Växtillustrationer
Växtillustrationer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄXTILLUSTRATIONER, 3 st, 1800-talets första hälft, varav 2 st signerade Vogel, kolorerade kopparstick, ca 17x9 cm

471438

2017-06-27