Bohylla jugend

Bohylla jugend
Bohylla jugend
Bohylla jugend
Bohylla jugend
Bohylla jugend
Bohylla jugend
Bohylla jugend
Bohylla jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, höjd ca 163, 78x34 cm

Delvis blekt, smärre ytskador

471444

2017-06-27