Stolar Axet
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st., gustaviansk stil, modell Axet, björk med målade i bruten vit ton, textilklädda sitsar, 1920/30-tal, sitthöjd ca 45 cm.
En stol med fog delvis av i ryggen. Bruks och åldersrelaterat slitage.
471474
2017-06-27