Stolar Axet

Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., gustaviansk stil, modell Axet, björk med målade i bruten vit ton, textilklädda sitsar, 1920/30-tal, sitthöjd ca 45 cm.

En stol med fog delvis av i ryggen. Bruks och åldersrelaterat slitage.

471474

2017-06-27