Sittbänk jugend
2017-06-27
471478
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SITTBÄNK, jugend, tidigt 1900-tal, ek, stoppad textilklädd sits, höjd ca 47, bredd 114 cm
Bruksslitage, orangrepp