Sittbänk jugend

Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend
Sittbänk jugend

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SITTBÄNK, jugend, tidigt 1900-tal, ek, stoppad textilklädd sits, höjd ca 47, bredd 114 cm

Bruksslitage, orangrepp

471478

2017-06-27