Dora Wahlroos akvarell

Dora Wahlroos akvarell
Dora Wahlroos akvarell
Dora Wahlroos akvarell
Dora Wahlroos akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DORA WAHLROOS (Finland 1870-1947): Blommor i vas, signerad "Dora Wahlroos Paris 10/6 1895", akvarell, ca 73 x 44 cm

471481

2017-06-27