Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRIGTTA LILJEBLADH (född 1924): Stilleben med kanna, signerad Birgitta Liljebladh -60, olja på pannå, ca 65 x 54 cm

471482

2017-06-27