Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORG WILHELM STOOPENDAAL (1866-1953): Barn i kälkbacken, signerad G.Stoopendal, akvarell/blandteknik, ca 54x42 cm
471494
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här