Georg Stoopendaal

Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal
Georg Stoopendaal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GEORG WILHELM STOOPENDAAL (1866-1953): Barn i kälkbacken, signerad G.Stoopendal, akvarell/blandteknik, ca 54x42 cm

471494

2017-07-02