Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1930/40-tal, armstöd i alm, soffans längd 189, sitthöjd 38 cm

fläckar slitage

471496

2017-06-29