Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): motiv från Rom, signerad och daterad Einar Forseth 1921-30, akvarell på smörpapper, 58x68 cm

revor och veck

471500

2017-06-29