Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄNK, barockstil, tidigt 1900-tal, kryssad benställning och med flera lådor, ek, nyckel saknas, höjd ca 100, samt 123 x 57 cm
Skivan blekt och nött, smärre slitage för övrigt.
471533
2017-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här