Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, rutfanérat i valnöt, en samt palisander, foten delvis i svärtat trä, höjd 72, 89x88 cm
Proveniens: Skäggs gård Gotland
Renoverat 1960 enligt uppgift
471539
2017-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här