Spelbord Karl Johan

Spelbord Karl Johan
Spelbord Karl Johan
Spelbord Karl Johan
Spelbord Karl Johan
Spelbord Karl Johan
Spelbord Karl Johan
Spelbord Karl Johan
Spelbord Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, lönn, höjd ca 99, 89x44 cm

Slitage och sprickor

471551

2017-06-29