Britt-Ingrid Persson skultur

Britt-Ingrid Persson skultur
Britt-Ingrid Persson skultur
Britt-Ingrid Persson skultur
Britt-Ingrid Persson skultur
Britt-Ingrid Persson skultur
Britt-Ingrid Persson skultur
Britt-Ingrid Persson skultur
Britt-Ingrid Persson skultur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITT-INGRID PERSSON, skulptur, i form av vandrande figurer, stengods, ljus glasyr, signerad BIP, höjd ca 18 cm

3 figurer med lagningar

471577

2017-06-29