Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRITT-INGRID PERSSON, skulptur, i form av vandrande figurer, stengods, ljus glasyr, signerad BIP, höjd ca 18 cm
3 figurer med lagningar
471577
2017-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här