Tamburmajor
2017-06-29
471598
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, 1900-talets slut, vitlackerad metall, sannolikt Rörmekano, höjd ca 181 cm
Slitage