Oluf Höst

Oluf Höst
Oluf Höst

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLUF HÖST (Danmark, 1884-1966) På Kyrkbacken, färglitografi, signerad, daterad -51, numrerad 251/310, ca 55x73 cm

471602

2017-08-09