Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
ARÉN, Olof (1918-2003): "Träd vid åkanten", signerad Arén, olja på duk, ca 54x64 cm,
471606
2017-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här