Olof Arén olja

Olof Arén olja
Olof Arén olja
Olof Arén olja
Olof Arén olja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ARÉN, Olof (1918-2003): "Träd vid åkanten", signerad Arén, olja på duk, ca 54x64 cm,

471606

2017-08-09