Okänd konstnär, olja på duk, oktagonal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 200 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, oktagonal, 72x59.
"Pojke med hund"

Retuscher , slitage

471608

2017-08-09