Carl Abraham Rothsten

Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): Landskap i vinterskrud, signerad och daterad C.Abr Rothsten 1851, olja på duk, ca 60x77 cm

Dubblerad duk, fläckar

471613

2017-06-29