János Viski

János Viski
János Viski
János Viski
János Viski
János Viski
János Viski

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÁNOS VISKI (1891-1987): Plöjning av åkern, signerad Viski, olja på duk, ca 63x92 cm

471615

2017-06-29