Jack Grafström oljemålning

Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Komposition, signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 65x54,5 cm, utställningskatalog med dedikation av konstnären medföljer

471629

2017-06-29