Uno Vallamn oljemålning

Uno Vallamn oljemålning
Uno Vallamn oljemålning
Uno Vallamn oljemålning
Uno Vallamn oljemålning
Uno Vallamn oljemålning
Uno Vallamn oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Kvinna i bergslandskap, signerad och daterad Uno Vallman -48, olja på pannå, 45x36 cm

471634

2017-06-29