Frimurarorden tallrik silver
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRIMURARORDEN, minnestallrik, "FRED ENIGHET OCH WÄLSIGNELSE", silver, ca 430 g, inskription på baksidan ÄMBETSMÄNNEN I S:t JOHANNES LOGEN DEN NORDISKA FÖRSTA, diameter ca 25 cm
Repor, slitage
471640
2017-06-29