Frimurarorden tallrik silver

Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver
Frimurarorden tallrik silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIMURARORDEN, minnestallrik, "FRED ENIGHET OCH WÄLSIGNELSE", silver, ca 430 g, inskription på baksidan ÄMBETSMÄNNEN I S:t JOHANNES LOGEN DEN NORDISKA FÖRSTA, diameter ca 25 cm

Repor, slitage

471640

2017-06-29