Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LASSE ÅBERG (född 1940):Katt med konservburk, signerad Lasse Åberg, 56/290,färglitografi, ca 39x51 cm
Zustandsbeschreibung
471641
2017-06-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner