Lasse Åberg färglitografi

Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LASSE ÅBERG (född 1940):Katt med konservburk, signerad Lasse Åberg, 56/290,färglitografi, ca 39x51 cm

Zustandsbeschreibung

471641

2017-06-29