Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Haitis blåa djungel", signerad och daterad Laila Prytz 1966, märkt Paris a tergo, olja på duk, ca 80x100 cm
Fläckar
471645
2017-06-29