Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Haitis blåa djungel", signerad och daterad Laila Prytz 1966, märkt Paris a tergo, olja på duk, ca 80x100 cm

Fläckar

471645

2017-06-29