Kjerstin Halden oljemålning Färg och Form

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KJERSTIN HALDEN (född 1925): Stockholm - Kvarteret Kattfoten, signerad Halden, olja på duk, ca 120x125 cm,

UTSTÄLLD: Färg och Form, utställningskatalog nr 740, 1988. Nr 21.

471648

2017-06-29