Edward Hald oljemålning

Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDWARD HALD (1883-1980), "Under fjället", från Lofoten, signerad och daterad HALD 1911, olja, 31x46,5 cm

471654

2017-07-03