Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDWARD HALD (1883-1980), "Under fjället", från Lofoten, signerad och daterad HALD 1911, olja, 31x46,5 cm
471654
2017-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här