Väggvas/Maskaron

Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron
Väggvas/Maskaron

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGVAS/MASKARON, glaserat lergods, 1900-talets första hälft, otydligt stämplad, ca 28 x 22 cm

Skador/avslag baktill

471661

2017-06-29