Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKANNA, modell större, pläter, graverad dekor, sent 1800-tal, sannolikt England, höjd ca 20, längd 32 cm
Bruksslitage, vissa bucklor
471662
2017-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här