Aero Watch herrfickur i 18 k

Aero Watch herrfickur i 18 k
Aero Watch herrfickur i 18 k
Aero Watch herrfickur i 18 k
Aero Watch herrfickur i 18 k
Aero Watch herrfickur i 18 k
Aero Watch herrfickur i 18 k
Aero Watch herrfickur i 18 k
Aero Watch herrfickur i 18 k

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AERO WATCH, Neuchatel, frackur, 18 k guld, 19/2000-tal, quartz, mineralglas, datum, boettnr. 70456, cal ETA 955.112, diameter 43,5 mm, totalvikt ca 43 g, inkl. läderetui samt träbox

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

471663

2017-06-29