Pablo Picasso efter
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PABLO PICASSO efter, ´´Faune et Femme Nue´´, signerad i plåten, tryckt hos Jacomet 1967, numrerad 11/500, litografi, bladmått ca 37x52 cm
Proveniens: Galerie Larsson Nygatan Gävle
Gulnad
471683
2017-06-29