Pablo Picasso efter

Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PABLO PICASSO efter, ´´Faune et Femme Nue´´, signerad i plåten, tryckt hos Jacomet 1967, numrerad 11/500, litografi, bladmått ca 37x52 cm

Proveniens: Galerie Larsson Nygatan Gävle

Kuntoraportti

Gulnad

471683

Päivämäärä:

2017-06-29