Madeleine Pyk färglitografi orkester

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Orkester...", signerad M Pyk, ea, färglitografi, ca 50x40 cm

471684

2017-06-29