Ulla Fries torrnål

Ulla Fries torrnål
Ulla Fries torrnål

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA FRIES (född 1946): "Filosofen" signerad och numrerad Ulla Fries 21/90, kopparstick, bladmått 38x61cm, oramad

471719

2017-06-30