Slaglåsrevolver i schatull

Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull
Slaglåsrevolver i schatull

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, 1800-talets mitt, pocketmodell, pipan märkt "Saml Colt", numrerad 48509, graverad stomme och pipa, märkt "Colts patent", kolv i valnöt, längd 25,5 cm, i schatull med tillbehör

471724

2017-09-24