Slaglåsrevolver i schatull
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, 1800-talets mitt, pocketmodell, pipan märkt "Saml Colt", numrerad 48509, graverad stomme och pipa, märkt "Colts patent", kolv i valnöt, längd 25,5 cm, i schatull med tillbehör
471724
2017-09-24