Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BYRÅ, 1900-tal, sengustaviansk stil, fanérad i olika träslag med intarsia bl a. i valnöt, beslag och dekorelement i mässing, marmorskiva, 2 lådor, höjd 75, 79x44 cm
Smärre bruksslitage
471726
2017-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här