Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Örebro glasindustri AB,1960/70-tal, underrede i valnötsfärgad teak, rökfärgad glasskiva, höjd 53, 135x95 cm
Smärre bruksslitage, nagg
471727
2017-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här