Blunderbuss

Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss
Blunderbuss

Såld för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BLUNDERBUSS, brittisk, 1800-talets början, med flintlås, bronspipa med brittiska stämplar märkt London, lås signerat Perry, helstock i valnöt med mässingsbeslag, överliggande fjäderbelastad bajonett, längd 72

smärre stockspricka

471736

2017-09-24