Marcel Dubi skulptur brons

Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons
Marcel Dubi skulptur brons

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARCEL DUBI (1900-tal): Skulptur, "Fusion", patinerad och delvis blankpolerad brons, signerad Marcel, sockel av sten, höjd inklusive sockel ca 30 cm, kopia på originalkvitto från galleri Artotheque La Passion De L´Art medföljer

471748

2017-06-30