Marcel Dubi skulptur brons
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARCEL DUBI (1900-tal): Skulptur, "Fusion", patinerad och delvis blankpolerad brons, signerad Marcel, sockel av sten, höjd inklusive sockel ca 30 cm, kopia på originalkvitto från galleri Artotheque La Passion De L´Art medföljer
471748
2017-06-30