Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JIO MÖBLER, soffa, Howard modell, 19/2000-tal, lösa dunplymåer klädda i randigt tyg, hjultrissor framtill, längd ca 233, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
471750
2017-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här