Marc Guyard
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARC GUYARD (Frankrike, född 1932): (3 st) Konkreta kompositioner "Sirrah" resp "Dubhe", signerade och daterade Marc Guyard 1987, 35/75 resp 38/75 resp 36/50, färglitografier ca 39,5x39,5 cm
471752
2017-06-30