Marc Guyard

Marc Guyard
Marc Guyard

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARC GUYARD (Frankrike, född 1932): (3 st) Konkreta kompositioner "Sirrah" resp "Dubhe", signerade och daterade Marc Guyard 1987, 35/75 resp 38/75 resp 36/50, färglitografier ca 39,5x39,5 cm

471752

2017-06-30