Arvid Mauritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Älgar i vinterlandskap, signerad A. M Lindström, olja på duk, 66x117 cm

Krackeleringar

471754

2017-06-30