Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VETTAR, 4+1, 1950/60-tal, frigolit / styrolit, delvis bemålade, 4 st med avslutning i bemålad plåt, längd ca 38 cm
Slitage och ytskador
471773
2017-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här