Vettar 1950/60 tal

Vettar 1950/60 tal
Vettar 1950/60 tal
Vettar 1950/60 tal
Vettar 1950/60 tal
Vettar 1950/60 tal
Vettar 1950/60 tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTAR, 4+1, 1950/60-tal, frigolit / styrolit, delvis bemålade, 4 st med avslutning i bemålad plåt, längd ca 38 cm

Slitage och ytskador

471773

2017-06-30