Richard Smith Mixed media

Richard Smith Mixed media
Richard Smith Mixed media

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

RICHARD SMITH (England, född 1931): Untitled, signerad och daterad R. Smith -75, tvådelad, blandteknik på papper, 50x97 cm

471776

2017-08-16