Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
RICHARD SMITH (England, född 1931): Untitled, signerad och daterad R. Smith -75, tvådelad, blandteknik på papper, 50x97 cm
471776
2017-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här