Byrå rokoko
2017-07-03
471780
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, provinsarbete, bemålad, beslag i järn, höjd 76, 101x59 cm
Senare bemålad, skador, lösa delar medföljer