Fåtölj
2017-06-30
471782
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, armstöd och sits med voluter, valnöt samt rotting, sitthöjd ca 44, höjd 107 samt bredd 65 cm.
Smärre sbruksslitage.