Design Lindberg ytterfoder

Design Lindberg ytterfoder
Design Lindberg ytterfoder
Design Lindberg ytterfoder
Design Lindberg ytterfoder
Design Lindberg ytterfoder
Design Lindberg ytterfoder
Design Lindberg ytterfoder
Design Lindberg ytterfoder

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, "Vinda", ytterfoder, 5 st, 1950-tal, stengods, vitglaserade, inpressad märkning Gustavsberg, höjd ca 13-18 cm

Bruksslitage, en med kantnagg

471783

2017-07-10